top of page
Pokyny k pobytu dětí v dětském táboře

         Potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti dítětesouhlas se zpracováním osobních údajů odešlete elektronicky na náš email taborcekyne@seznam.cz nebo poštou na adresu DETA s.r.o., ČD DKV, Husova 635/1, 751 52 Přerov. Preferujeme elektronické podání. Potvrzení od lékaře si okopírujte, abyste jej mohli použít při ostatních školních akcích nebo při účasti jiného tábora.

         Prohlášení rodičů o zdravotním stavu dítěte  - čestné prohlášení  vyplníte v den odjezdu dítěte na tábor a odevzdáte jej vedoucímu tábora nebo zdravotníkovi spolu s průkazkou zdravotní pojišťovny. Průkaz zdravotní pojišťovny nám stačí okopírovaný.  V prohlášení uveďte, zda dítě potřebuje dietní stravu, je-li alergik a jaké bere léky. Pokud dítě s sebou nějaké léky poveze, dejte je do sáčku se jménem dítěte. V  případě bezlepkové diety je potřeba toto uvést do přihlášky, popř. nás o tom informovat telefonicky nebo emailem. Dětem s touto dietou je potřeba zajistit bezlepkové pečivo. Prosíme rodiče, aby z důvodu možného výskytu vší zkontrolovali svým dětem před odjezdem do tábora vlasy a provedli preventivní opatření.    

 

Děti prosím dopravte přímo do areálu DT Čekyně kde si je zdravotník a vedoucí od Vás převezme v době od 10.00 do 12.00 hod.

Stejně tak  při ukončení pobytu si dítě vyzvednete v dopoledních hodinách v areálu DT Čekyně v době od 9.00 do 10.30 hod.

 

Rodiče nebo jejich zástupci si převezmou děti osobně od vedoucího.

Zavazadlo dítěte označte jmenovkou, dovnitř vložte přesný seznam věcí, které má dítě v zavazadle. Menší děti by měli mít své oblečení označeno. Nedoporučujeme dávat dětem cenné věci, větší obnosy peněz a mobilní telefony. Provozovatel tábora neručí za případnou ztrátu.   

 

Pro účastníky tábora doporučujeme toto vybavení:

 • sportovní oblečení, tepláková souprava a tepláky

 • trička, košile mikinu nebo svetr

 • pyžamo, spodní prádlo, ponožky (1 ks na den + rezerva)

 • ručníky, osušku, plavky, kapesníky, šátek, kšiltovku

 • tenisky a turistické boty, přezůvky, pláštěnku do deště, gumové holínky

 • osobní hygienické potřeby (mýdlo, hřeben, kartáček na zuby, zubní pastu), krém na opalování, sprej proti komárům a klíšťatům, může i masku na karneval

 • batůžek na výlety, baterku, zápisník, psací potřeby, přenosnou láhev na pití, sluneční brýle

 • adresy rodičů a příbuzných, poštovní známky, doporučené kapesné (200,-až 500,-),   léky

 • alespoň 5ks respirátorů

 

Prosíme rodiče, aby dítě bylo pro vlastní potřebu vybaveno nerozbitným hrníčkem na pití.

        Někdy se stává, že děti během tábora způsobí nějakou škodu. Bude-li škoda způsobena úmyslně, vzniklé náklady Vám budou předepsány k úhradě. V případě nevhodného chování a jednání dítěte může být dítě vyloučeno z kolektivu tábora a předáno zákonnému zástupci.

        V případě, že Vaše dítě onemocní během tábora  nebo se zraní, bude ihned lékařsky ošetřeno. Pokud dojde k vážnějšímu onemocnění či zranění, bude ošetřeno v přerovské nemocnici a budete co nejdříve informováni o jeho stavu. Děti jsou po celou dobu pobytu na táboře pojištěny proti úrazu u pojišťovny Kooperativa, a.s.

        Upozorňujeme, že návštěvy rodičů nejsou ze zdravotních důvodů dovoleny. Prosíme, abyste toto upozornění nebrali na lehkou váhu a pokud to nebude nezbytně nutné za dětmi nejezdili.

Adresa pro písemný styk s dětmi:  Dětský tábor,  Čekyně u Přerova,  751 24  Přerov 4                  

Telefon na hlavní vedoucí po dobu konání tábora:  704 526 776.

Informace ohledně COVID-19

 

Pokud by vláda nebo Krajská hygienická stanice vydala před zahájením tábora opatření týkající se předložení jednoho z níže uvedených potvrzení, budeme Vás o této skutečnosti informovat emailem nebo na našich webových stránkách www.taborcekyne.cz.

 1. Potvrzení o provedení PCR nebo antigenního testu

 2. Potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19

 3. Potvrzení o očkování

bottom of page