Telefon do tábora: 581 211 265

© 2019 DETA s.r.o

Pokyny pro odjezd dětí do dětského tábora

Vážení rodiče,

na základě Vaší objednávky byl Vašemu dítěti přidělen poukaz do Dětského tábora v Čekyni u Přerova.

       1. část přihlášky + potvrzení od lékaře a souhlas se zpracováním osobních údajů odešlete na náš email taborcekyne@seznam.cz nebo poštou na adresu DETA s.r.o., ČD DKV, Husova 635/1, 751 52 Přerov.  Potvrzení od lékaře si okopírujte, abyste jej popřípadě mohli použít při ostatních školních akcích.

       2. část přihlášky – prohlášení rodičů o zdravotním stavu dítěte vyplníte v den odjezdu dítěte na tábor a odevzdáte jej vedoucímu tábora nebo zdravotníkovi spolu s průkazkou zdravotní pojišťovny. Průkaz zdravotní pojišťovny nám stačí okopírovaný – originál si ponechte.  V prohlášení uveďte, zda dítě potřebuje dietní stravu, je-li alergik a jaké bere léky. Pokud dítě s sebou nějaké léky poveze, dejte je do sáčku se jménem dítěte. V případě bezlepkové diety je potřeba toto uvést do přihlášky, popř. nás o tom informovat telefonicky nebo emailem. Je potřeba těmto dětem zajistit bezlepkové pečivo. Prosíme rodiče, aby z důvodu možného výskytu vší na školách, zkontrolovali svým dětem před odjezdem do tábora vlasy a provedli preventivní opatření.

Vaše dítě bude v den příjezdu na tábor převzato v 11.30 hod. na autobusovém nádraží v Přerově, zastávce č. 36 a 37. Po ukončení tábora Vám bude dítě předáno v 10.00 hod. tamtéž.

Rodiče jsou povinni převzít si děti osobně od vedoucího, který je doprovází.

Zavazadlo dítěte označte jmenovkou, dovnitř vložte přesný seznam věcí, které má dítě v zavazadle. Nedoporučujeme dávat dětem cenné věci, větší obnosy peněz a mobilní telefony. Provozovatel tábora neručí za případnou ztrátu.

Pro účastníky tábora doporučujeme toto vybavení:

  • sportovní oblečení, tepláková souprava a tepláky

  • trička, košile mikinu nebo svetr

  • pyžamo, spodní prádlo, ponožky (1 ks na den + rezerva)

  • ručníky, osušku, plavky, kapesníky, šátek, kšiltovku

  • tenisky a turistické boty, přezůvky, pláštěnku do deště, gumové holínky

  • osobní hygienické potřeby (mýdlo, hřeben, kartáček na zuby, zubní pastu), krém na opalování, sprej proti komárům a klíšťatům, masku na karneval)

  • batůžek na výlety, baterku, zápisník, psací potřeby, přenosnou láhev na pití, sluneční brýle

  • adresy rodičů a příbuzných, poštovní známky, kapesné (200,-až 500,-)  léky

Prosíme rodiče, aby dítě bylo pro vlastní potřebu vybaveno nerozbitným hrníčkem na pití.

Děti budou mít po svém příjezdu do tábora zajištěn teplý oběd a další stravu. Dějte dětem na cestu jen malou svačinu.

      

Někdy se stává, že děti během tábora způsobí nějakou škodu. Bude-li škoda způsobena úmyslně, vzniklé náklady Vám budou předepsány k úhradě.

V případě, že Vaše dítě onemocní během tábora  nebo se zraní, bude ihned lékařsky ošetřeno. Pokud dojde k vážnějšímu onemocnění či zranění, bude ošetřeno v přerovské nemocnici a budete co nejdříve informováni o jeho stavu. Při odvozu dítěte z tábora nebo jeho hospitalizaci máte nárok na vrácení stravovacího limitu ve výši 115,-Kč/den. Stravné Vám bude vráceno na základě písemné žádosti. Při onemocnění dítěte před zahájením tábora Vám bude na základě potvrzení od lékaře vrácena celá částka.

Děti jsou po celou dobu pobytu na táboře pojištěni proti úrazu u České pojišťovny, a.s.

Upozorňujeme, že návštěvy rodičů nejsou ze zdravotních důvodů dovoleny

Adresa pro písemný styk s dětmi: Dětský tábor, Čekyně u Přerova, 751 24 Přerov 4.

Mobilní telefon na hlavní vedoucí po dobu konání tábora:  605 737 676.