Pokyny pro odjezd dětí do dětského tábora

Vážení rodiče,

na základě Vaší objednávky byl Vašemu dítěti přidělen poukaz do Dětského tábora v Čekyni u Přerova.

        Přihlášku do tábora, potvrzení od lékaře a souhlas se zpracováním osobních údajů odešlete na náš email taborcekyne@seznam.cz nebo poštou na adresu DETA s.r.o., ČD DKV, Husova 635/1, 751 52 Přerov. Potvrzení od lékaře si okopírujte, abyste jej popřípadě mohli použít při ostatních školních akcích.

        Prohlášení rodičů o zdravotním stavu dítěte vyplníte v den odjezdu dítěte na tábor a odevzdáte jej vedoucímu tábora nebo zdravotníkovi spolu s průkazkou zdravotní pojišťovny. Průkaz zdravotní pojišťovny nám stačí okopírovaný – originál si ponechte. V prohlášení uveďte, zda dítě potřebuje dietní stravu, je-li alergik a jaké bere léky. Pokud dítě s sebou nějaké léky poveze, dejte je do sáčku se jménem dítěte. V případě bezlepkové diety je potřeba toto uvést do přihlášky, popř. nás o tom informovat telefonicky nebo emailem. Dětem s touto dietou je potřeba zajistit bezlepkové pečivo. Prosíme rodiče, aby z důvodu možného výskytu vší na školách, zkontrolovali svým dětem před odjezdem do tábora vlasy a provedli preventivní opatření.

Vaše dítě bude v den příjezdu na tábor převzato v 11.30 hod. na autobusovém nádraží v Přerově, zastávce č. 36 a 37 do přistavených autobusů, které přivezou děti do tábora. V táboře je na předávání dětí malá kapacita na parkování aut, využívejte tedy prosím autobusovou dopravu. Po ukončení tábora Vám bude dítě předáno v 10.00 hod. taktéž v Přerově na zastávce č.36 a 37.
Rodiče jsou povinni převzít si děti osobně od vedoucího, který je doprovází.
Zavazadlo dítěte označte jmenovkou, dovnitř vložte přesný seznam věcí, které má dítě v zavazadle. Menší děti by měli mít své oblečení označeno. Nedoporučujeme dávat dětem cenné věci, větší obnosy peněz a mobilní telefony. Provozovatel tábora neručí za případnou ztrátu.

Pro účastníky tábora doporučujeme toto vybavení:

  • sportovní oblečení, tepláková souprava a tepláky

  • trička, košile mikinu nebo svetr

  • pyžamo, spodní prádlo, ponožky (1 ks na den + rezerva)

  • ručníky, osušku, plavky, kapesníky, šátek, kšiltovku

  • tenisky a turistické boty, přezůvky, pláštěnku do deště, gumové holínky

  • osobní hygienické potřeby (mýdlo, hřeben, kartáček na zuby, zubní pastu), krém na opalování, sprej proti komárům a klíšťatům, může i masku na karneval - pokud dítě nějakou má

  • batůžek na výlety, baterku, zápisník, psací potřeby, přenosnou láhev na pití, sluneční brýle

  • adresy rodičů a příbuzných, poštovní známky, kapesné (200,- až 500,-)  léky

Prosíme rodiče, aby dítě bylo pro vlastní potřebu vybaveno nerozbitným hrníčkem na pití.

Děti budou mít po svém příjezdu do tábora zajištěn teplý oběd a další stravu. Dějte dětem na cestu jen malou svačinu.

      

Někdy se stává, že děti během tábora způsobí nějakou škodu. Bude-li škoda způsobena úmyslně, vzniklé náklady Vám budou předepsány k úhradě. V případě nevhodného chování a jednání dítěte může být dítě vyloučeno z tábora a předáno zákonnému zástupci.

V případě, že Vaše dítě onemocní během tábora  nebo se zraní, bude ihned lékařsky ošetřeno. Pokud dojde k vážnějšímu onemocnění či zranění, bude ošetřeno v přerovské nemocnici a budete co nejdříve informováni o jeho stavu. Děti jsou po celou dobu pobytu na táboře pojištěni proti úrazu u České pojišťovny.

Upozorňujeme, že návštěvy rodičů nejsou ze zdravotních důvodů dovoleny.

Adresa pro písemný styk s dětmi: Dětský tábor, Čekyně u Přerova, 751 24 Přerov 4

Mobilní telefon na hlavní vedoucí po dobu konání tábora: 605 737 676.

Telefon do tábora: 581 211 265

© 2021 DETA s.r.o