top of page

Soukromé akce

Firemní akce

Místo pro Vaši soukromou nebo firemní událost

 

Mimo pořádání letních dětských táborů Vám areál DT v Čekyni nabízí prostory a ubytovací kapacity pro pořádání kulturních, sportovních, školících aj. akcí za velmi příznivé ceny. 
 

Pro návštěvníky je připraveno ubytování ve 4 lůžkových chatkách (200 míst) a ubytování ve 2 lůžkových bungalovech (28 míst). V zimní sezoně se bungalovy vytápějí, v chatkách se instalují přenosné radiátory.

Stravování je zajištěno našimi kuchaři formou polopenze nebo plné penze (viz ceník). Nabízíme také možnost uspořádání rautu. Pro Vaši oslavu připravíme pohoštění ve formě obložených mís, ovocných nebo zeleninových salátů. Pár ukázek naleznete zde.

Možnost přípravy vlastních jídel zde není.      


Pro účely školení, firemní prezentace, apod. lze využít malý sál (kapacita 35 osob) nebo velký sál (100 osob). Snímky prostor naleznete ve fotogalerii.


Pro volný čas středisko poskytuje bohaté sportovní vyžití - hřiště s umělým povrchem, antukové hřiště, stolní tenis, ruské kuželky a pro milovníky koupání neveřejný bazén. Toto vybavení je Vám po dohodě s provozovatelem plně k dispozici.

Další informace Vám rádi poskytnou kontaktní osoby

bottom of page